Zde můžete publikovat své dotazy nebo názory. Vulgární či urážlivé příspěvky budou smazány.

9 komentářů u „Vaše vzkazy

 1. František Král

  Dovolte prosím pogratulovat k obnově obecních stránek. Jsou sice skromné, jednoduché ale snad se časem naplní příspěvky z akcí kterých je poměrně dost na tak malou obec. Přeji tedy nám všem hodně zdaru

 2. Alena Mikesková

  Dobrý den a gratuluji ke stránkám, alespoň se občas podívám, co je nového. Čekala jsem, že se dozvím něco o kácení dubů a částí lesa za chatami, ale to si budu muset počkat, až přijedeme zase v květnu. Jinak jsem chtěla, jestli bych mohla dostat emailem fakturu za vodu? Nevím, zda bude někdo na úřadě, jak dorazíme. Jedná se o chatu č.2
  Také se mi líbily příspěvky z plesů, masopustu. Díky a všechny zdravíme Alena Mikesková (roz. Teslíková) a Tonda Štrba.

 3. František Král

  Vážení petříkáci
  Dovoluji si shrnout několik postřehů za 11 let mého pobytu v Petříkově. Celkově vidím velmi pozitivní obrat k lepšímu. Okolí školy a samotná škola i když nejsem zastáncem jednotřídek tak chápu její nezbytnost pro obec jako je Petříkov je upravené a vypadá hezky. Obecní vývěsky jsou také opravené. Vybudování vodovodu, oprava dětského hřiště, společenského sálu, hasičárny, sinice, čerňáku kapličky atd. Mile mě překvapila pietní akce za padlé spoluobčany. Očekával bych ale větší aktivitu zde na názorovém fóru hlavně mladých. Je to přece jejich obec. Na závěr tedy pochvala starostovi i zastupitelům a doufám že za další rok zde bude více příspěvků nežli pouhé 2. Mějte se všichni fajn a ať se Vám vede i v čase příštím.

 4. Václav Pancíř

  Díky za blahopřání v rozhlase a v psaníčku.Přeju všem na OÚ hodně zdaru.Pancíř.

 5. Lucie Cibulková

  Dobrý den,

  již několik let jezdím pravidelně s kamarády na víkendové pobyty do okolí Petříkova. Letos na jaře nás zaujala naučná trasa s informačními cedulemi s tematikou ptáků, žijících v okolí. Je to velmi pěkně vytvořené, včetně mnoha nových ptačích budek rozvěšených po stromech okolo cest. Děkujeme za to!
  S pozdravem,
  L.Cibulková

  1. Lenka Nováčková

   Hezký den, děkujeme za pochvalu, moc nás těší! K trase přibude již brzy ještě úvodní tabule, v plánu je i most přes řeku Stropnici, takže trasa bude průjezdná. Ráda bych pak přidala ještě nějaké aktivity pro děti podobné jako na zadní stěně 1. tabule, aby děti stezka ptačích budek bavila. Lenka N.

 6. Leo

  Preji vsem triatlonistum uspech a le zejmena Mirovi Zidlickemu. Ten totiz tak pilne trenoval ze i v 35ti stupnovych vedrech jezdil od more do hospody na kole. I kdyz potom z ty hospody domu musel vetsinou to kolo tlacit.

 7. Vlasta Kratochvílová

  Zdravím krásný Petříkov s jeho dobrými obyvateli.Nebyla jsem tam skoro 3 roky.Ale za tu dobu zkrásněl,až na ten les,který si protrpěl své,ale určitě zase doroste.
  Prosím o zaslání emailem fakturu za vodu,konečně jsem se dostala do studny za pomoci hodných lidí,takže mám již odečet.
  Děkuji a zdravím Vlasta Kratochvílová chata č.3.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *